درباره ما

درباره آریا سایان گستر

فرآیند ویبراسیون یا همان فرآیندهای نهایی تولید finishing process جهت پاکسازی پلیسه ها، چربیها و اکسیدها از روی قطعات و همچنین پولیش نهایی آنها به صورت مکانیزه، کمبودی بود که در صنعت کشور کاملا احساس می گردید. این تکنولوژی در کشورهای صنعتی دنیا بسیار شناخته شده می باشد. طبق آمار بدست آمده نهادهای تولید کننده برای بهبود کیفیت قطعات تولیدی خود و راهیابی به بازارهای جهانی و حضور در رقابت های بین المللی نیازم

شرکت آریا سایان گستر بعنوان اولین و تنها تولید کننده دستگاه های ویبراسیون صنعتی در ایران از سال 75 با نام «ایران ویبره» فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با مشارکت با شرکت‌های اروپایی جهت بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها تحت عنوان «آریا سایان گستر» فعالیت خود را ادامه داد. آریا سایان گستر در این سه دهه با کمک مهندسین و متخصصین ایرانی و با بهره‌گیری از علم و صنعت روز دنیا سعی در افزایش کمیت و کیفیت محصولات خود نموده است.

این شرکت با ثبت تولیدات خود که متکی به دانش و تخصص مهندسین ایرانی است موفق به اخذ مدرک دانش بنیانی از معاونت علمی  و فناوری ریاست جمهوری گردیده است. شایان ذکر است هم اکنون نیز واحد تحقیق و توسعه این کمجموعه در حال تلاش برای هر چه بروز تر شدن فرآیندها و محصولات خود می باشد. در حال حاضر در دورسته کامپاندهای شیمیایی و دستگاه های پویش و پرداخت این شرکت موفق به اخذ تائیده های سطح یک و دو از معاونت علمی  و فناوری ریاست جمهوری گردیده است.

اهداف:

هدف اصلی این شرکت از بدو تاسیس ایجاد خودکفایی و بی نیازی صنعت داخل به شرکت های خارجی در حوزه ویبراسیون و سایر دستگاه ها و محصولات پلیسه گیری و پرداخت بوده است سایر اهداف این شرکت را می توان موارد ذیل بر شمرد؛

  • بروزرسانی علوم حوزه پرداخت و باربرداری قطعات با تکیه بر دانش و تخصص داخلی
  • توسعه سبد محصولات با توجه به نیاز بازارهای داخلی
  • رفع مشکلات پیش روی صنعتگران داخلی
  • افزایش کیفیت و کمیت تولیدات و سعی در پوشش بازار داخلی

بی نیازی کشور از تولیدات خارجیند فرآیند فوق می باشد. شرکت آریا سایان گستر برای برطرف کردن این کمبود در صنعت کشور با مشارکت چند شرکت اروپایی فعالیت تحقیقاتی خود را در این زمینه از سال 1375 آغاز و شروع به کار نموده است. این همکاری به گونه ای است که تجربه و تکنولوژی مدرن صنعت دنیا در اختیار مهندسان و متقکران ایرانی قراره گرفته و تمامی مراحل ساخت ماشین آلات تولید سنگ ها و شامپوهای مصرفی این پروسه به دست جوانان ایرانی در داخل خاک کشور انجام می گیرد. در حال حاضر شرکت پس از به دست آوردن تجربه و کیفیت محصولات تولیدی خود، نزدیک شدن به بازارهای جهانی را در دستور کار خود قرار داده و همیاری مسئولان صنعت کشور و صنعتگران عزیز را خواستار است.

سوالات متداول

این فرآیند برای طیف گسترده ای از مواد اعم از انوع فلزات و آلیاژها، سنگ ها و ....را قابل استفاده است. ما برای قطعات لاستیک و اورینگ‌ها هم راه حلی داریم. دستگاه توربو یا سانتریفیوژ می‌تواند مشکلات فرآیند تولید شما را رفع کند. همچنین شما می توانید با تماس با واحد فروش ما راهنمایی های فنی لازم را در مورد سایر مواد بگیرید و یا هر قطعه ای با هر متریالی را می توانید برای ما ارسال کنید و ما علاوه بر راهنمایی فنی، تستی رایگان روی قطعه شما انجام می دهیم.

دستگاه مناسب شما بر اساس چند پارامتر انتخاب می شود؛ اندازه بزرگترین قطعه، کیفیت تولید قطعه، فرآیندهای مورد نیاز و تیراژ تولید. کارشناسان ما بر اساس تست رایگانی که روی قطعات انجام می دهند می توانند برآورد نسبتا دقیقی روی انجام داده و پیشنهادی فنی برای شما ارائه دهند.

ما برای جلب نظر و اطمینان شما، قطعات شما را به صورت کاملا رایگان تست کرده و نتیجه را در اختیا شما قرار می‌دهیم تا بصورت عینی و عملی خروجی دستگاه را روی قطعه خود مشاهده نمائید. پس از عقد قرارداد نیز ما موظف خواهیم بود پس از راه اندازی و آموزش، شما بتوانید خروجی مناسب مطابق با قطعه تستی نمونه را انجام دهید.

از طریق فرم مشاوره سایت در اینجا می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید و یا با شماره تماس های شرکت ارتباط برقرار نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و آدرس و شرایط ارسال را به شما اعلام نموده و پس از رسیدن قطعات، تست های مربوطه را برای شما انجام می دهند و بر اساس نتایج مشاوره‌ای فنی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بسته به جنس قطعات شما و فرآیند مورد نیازتان مدیا و شامپوهای مناسب از طرف متخصصین ما به شما پیشنهاد می گردد. همانطوری که گفته شد در مرحله تست رایگان کارشناسان ما فرآیندهای مختلف را آزمایش نموده و بر اساس بهترین خروجی، پیشنهادی مناسب به شما می دهند.

میزان سنگ و شامپو بر اساس اندازه و حجم دستگاه تعیین می شود. به صورت کلی 70% از حجم دستگاه باید توسط مدیا پر شود تا خروجی مناسبی گرفته شود.

این موضوع وابسته به کیفیت تولید، جنس قطعات، فرآیندهای مورد نظر شما و اندازه قطعات است. ما بر اساس این آیتم ها دستگاهی به شما پیشنهاد می دهیم که تیراژ مورد نظر شما را برآورده سازد.

این انتخاب وابسته به نظر شما، میزان تیراژ و سرعت عملکرد مورد نیاز شماست. دستگاه های ویبره همه فرآیندها را انجام می دهند. تنها مسئله اصلی تعویض مدیاهای هر فرآیند و پر و خالی نمودن ماشین آلات می باشد. انتخاب تعداد دستگاه به میزان هزینه کرد هر مشتری، تیراژ و سرعت مورد نظر وی بستگی دارد.

راه اندازی سیستم ویبره زیرساخت خاص و پیچیده ای نیاز ندارد. برق سه فاز، خروجی آب دستگاه و هدایت به چاه و فضایی محدود کل زیرساخت مورد نیاز این دستگاه است.

کامپاندهای ضد زنگ مخصوص آریا سایان از اکسید شدن قطعات شما حین فرآیند جلوگیری نموده و ویبره های خشک کن با خشک کردن سریع قطعات به صورت کامل از قطعات محافظت میکند.

صدای دستگاه به هیچ عنوان در محیط کاگاهی و صنعتی آزاردهنده نیست و لی علی رغم این دستگاه درپوشی صداگیر دارد که می توانید هنگام خرید بعنوان یکی از ملزومات سفارش گذاری کنید. این صداگیر صدای دستگاه را تا حدود بسیار بالا خنثی می کند.

زیر دستگاه لرزه گیرهای تعبیه شده است که به هیچ عنوان ضربه و لرزشی به کف یا سازه وارد نمی کند.

شما می توانید در خروجی دستگاه یک سپتیک کوچک طراحی نموده و آب و لجن خروجی را بازیافت نموده و مواد لازم را استخراج نمائید.

مدت زمان به جنس قطعه، اندازه قطعه، کیفیت تولید، فرآیند و خروجی مد نظر شما بستگی دارد. تیم فنیما در مرحله تست و مشاوره این اطلاعات را به صورت حدودی در اختیار شما خواهند گذاشت.

مدیاهای سایشی در سختترین حالت کارکرد و یا تایم بالای کاری در هر ماه نهایتا تا 10% ساییده و کوچک می گردند. سنگهای پولیش مصرفی نبوده و ساییده نمی شوند.

نحوه استفاده و بهره برداری دستگاه به صورت کامل به شما و نیروهای فنی شما آموزش داده می شود. شایان ذکر است این دستگاه عملیات اپراتوری پیچیده و مشکلی ندارد و با آموزش نیروهای فنی می توانند بالاترین عملکرد را از دستگاه بگیرند. همچنین دستگاه های ویبره شرایط سختی برای نگهداری نداشته و بجز گریس کاری و سرویس دوره ای محدود شرایط نگهداری پیچیده ای ندارند.

آریا سایان گستر یکسال کلیه قطعات و کل دستگاه را گارانتی می نماید. همچنین 10 سال خدمات پس از فروش از تعهدات این شرکت می باشد که اطمینان خاطری از جانب شرکت برای مشتریان جهت تامین قطعات و یا تعمیر احتمالی دستگاه ها است.

این فرآیند به نیروی کارگری زیادی نیاز ندارد و صرفا در هر پارت کاری اپراتور مربوطه می بایست قطعات را پر و خالی نماید. از این منظر در هر روز کاری نهایتا یک کارگر 2 الی 3 ساعت درگیر فرآیند این دستگاه خواهد بود.

27
سال های تجربه
14
تعداد محصولات دانش بنیان
2520
تعداد کل دستگاه
650
تعداد مشتری